Konsultatsioonid ja järelevastamised 2021/2022 õppeaastal

Gümnaasiumi (Gjv – E 8.-9.t) ja III kooliastme (PKjv – K 8.-9.t ) kirjalike tööde järelevastamised toimuvad eelregistreerimise alusel ettemääratud ajal. Individuaalsed järelevastamised toimuvad valdavalt õpetajaga kokkuleppel.

 

Konsultatsioon ja järelevastamine peavad toimuma erinevatel aegadel.

 

ÕPETAJA

konsultatsioonid

järelevastamised

ruum

1.     Birgit Afanasjev

T 6.t

K 6.t

204

2.     Eve Allsoo

E 7.-8. t, kokkuleppel

kokkuleppel

209

3.     Liisa Allsoo

K-7.tund, kokkuleppel

N-7.tund (kokkuleppel) 

311

4.     Helgi Hilborn

kokkuleppel

kokkuleppel

 

5.     Rita Joor

T 6. t, kokkuleppel

kokkuleppel

 

6.     Anneli Kaasik

kokkuleppel

kokkuleppel

U-201

7.     Eve Kasekamp

Kokkuleppel

E 7. t, kokkuleppel

U-202

8.     Jaak Keskla

K - 8.tund, kokkuleppel

kokkuleppel

001

9.     Aile Kippar

T  7.tund (6.kl ajalugu)

T 7.- 8.t

105

10.  Kai Kivi

T 8.tund

K 8.-9.t

212

11.  Külvi Kivisild

T 7. t, kokkuleppel

T 6. ja 8. t, kokkuleppel

306

12.  Madis Kivisild

kokkuleppel

kokkuleppel

310-Me

13.  Anna-Liisa Kostjuk

N 7.t, kokkuleppel

Kokkuleppel

301

14.  Helve Lees

T  7.tund

T 8.tund (kokkuleppel)

207

15.  Katri Lehtsalu

kokkuleppel

kokkuleppel

304

16.  Aivi Leimann

E 7. t, kokkuleppel

PK ja G järelvast ajal

U-203

17.  Madis Lepiksaar

T 8. tund

kokkuleppel

 

18.  Heidi Luik

 K 7. tund, kokkuleppel

K 8.-9. tund, kokkulepe

303, U-202

19.  Kärt Maasik

K 8. t

kokkuleppel

305

20.  Marina Muravkina

kokkuleppel

kokkuleppel

107

21.  Ülle Murula

E 7. t

K 8. t

U - 302

22.   Anneli Morgenson

K 9.t

kokkuleppel

304

23.  Indrek Niibo

E 7.-8. t

kokkuleppel

110

24.  Mare Neps

kokkuleppel

kokkuleppel

 

25.  Tiina Nugisman

E-7.tund

kokkuleppel

307

26.  Lea Oja

K 9. t 

kokkuleppel

202

27.  Vahur Oolup

kokkuleppel

kokkuleppel

 

28.  Kai Puhasmets

K 7.t

kokkuleppel

205

29.  Rita Püümann

K 7. t

kokkuleppel

310-Me

30.  Raili Rooba

kokkuleppel

kokkuleppel

308

31.  Tiiu Saluste

K 15.00

kokkuleppel

007

32.  Kristel Seliste

T 7.t

T 8. t

304

33.  Sirje Sell

K 7. ja 8. t

kokkuleppel

302

34.  Anneli Sepp

T 7.t

T 8. t, kokkuleppel

206

35.   Sander Serbin

R 7.t

kokkuleppel

110

36.  Maarja Suvorov

T- 7. tund

T-8.tund

U-204

37.  Maris Urve

E - 8 tund

E - 9 tund

U303

38.  Mare Vahtramäe

E, K, R 7.t

K 7.t

109

39.  Merle Varblane

T 7. t

kokkuleppel

201

40.  Allan Vinter

kokkuleppel

kokkuleppel