Huviringid

Huviringid ja nende toimumisajad 2020/2021 õppeaastal  

Ringi nimetus

Õpetaja

Tun-dide arv

Klass

Toimumise koht

Toimumise aeg

Inglise keel

Kärt Maasik

1

1.

305

T – 5.t

(11.50-12.35)

Inglise keel

Külvi Kivisild

1

2.

306

K – 6.t 

(12.45-13.30)

Prantsuse keel

Indrek Niibo

2

7.-G

110

N – 7.t algajad (13.40-14.25) 

8.t edasijõudnud

(14.35–15.20)

Eesti keel tarkade klubi

Katri Lehtsalu

1

II ka / G

304

N – 7.t 

(13.40-14.25)

Laua- ja liikumismängud

Riina Ring

1

1.-4.

102

K – 7.t

(13.40 – 14.25)

Loovus

Eva Arusoo

1

1.c / 2.c

405

E – 5.t 

(11.50-12.35)

Folkloor ja pärandikultuur

Elle Kivisoo

2

2.

203, linna-raamatu-kogu

N – 5.-6.t

 

(11.50 – 13.30)

Sportlik mänguring

Rita Joor

2

 

1.-4.

väike võimla

T – 6.-7.t

 

(12.45-14.25)

Mudilaskoor

Kai Kivi

1

1.-4.

212/ aula

K – 6.t

(12.45-13.30)

Majandus

Tiina Tammar

1

3.

101

R – 6.t 

(12.35-13.20)

 

Majandus 

Sirje Pipenberg

1

4.

104

N – 6.t

(12.45-13.30)

Õpioskus 

Merili Vipper

2

5.

raamatu-kogu

T – 7.t ja N – 7.t 

 

(13.40-14.25)

 

Liiklus 

Aile Kippar

2

3.-4.

105

K – 6.-7.t

(12.45-13.30; 13.40-14.25)

Käsipall

Vahur Oolup

2

1.

võimla

K – 13.00-14.30

Tehnika

Aare Türkel

2

1.-G

võimla+

õues

N – 17.30-19.00

Tehnoloogia 

Jaak Keskla

2

4.-9.

001

E - 7.-8.t

(13.40-15.20)

Kunst 

Eve Allsoo

1

1.-4.

.

209

N – 6.t

(12.45-13.30)

 

Kunst

Eve Allsoo

2

5.-G

209

K – 8., 9.t 

(14.35-15.20; 15.30-16.15)

 

Bändiring

Madis Kivisild

2

5.-G

212

E – 8.-9.t 

(14.35-15.20; 15.30-16.15)

 

Meedia

Madis Kivisild

2

5.-G 

212

T – 8.-9.t 

(14.35-15.20; 15.30-16.15)

 

Rahvatants

Sirje Sell

2

1.

aula

T – 6.t, N – 6.t (12.45-13.30)

 

Rahvatants 

Sirje Sell

4(2+2)

G

aula

E 16.00-17.30 
K 16.00-17.30

 

Rahvatants

Sirje Sell

4(2+2)

7.-9.

aula

T – 14.30-16.00
N – 14.30-16.00

Näitering

Kristel Seliste

2

4.-8.

304

N – 7.-8.t 

(13.40-14.25; 

14.35-15.20)

 

Näitering

Merili Vipper

2

9.-G

304

K – 7.-8.t 

(13.40-14.25; 14.35-15.20)

 

Male

Koit Kuusk

2

1.-G

mängude tuba

N – 7.-8.t 

(13.40-14.25; 14.35-15.20)