Direktsioon

Nimi

Amet

e-mail

Elmu Koppelmann

Tapa Gümnaasiumi direktor

elmu.koppelmann@tapagymnaasium.ee

Klaire Uustalu

õppejuht

klaire.uustalu@tapagymnaasium.ee

Raili Rooba

õppe- ja haridustehnoloog

raili.rooba@tapagymnaasium.ee

Agnes Jürjo

personalijuht

agnes.jyrjo@tapagymnaasium.ee

Siiri Klasberg 

sotsiaalpedagoog 

siiri.klasberg@tapagymnaasium.ee

Kai Puhasmets

HEV-koordinaator 

kai. puhasmets@tapagymnaasium.ee

Koit Kuusk

majandusjuhataja

koit.kuusk@tapagymnaasium.ee

Külvi Kivisild

andeka lapse õppetooli juhataja 

kylvi.kivisild@tapagymnaasium.ee

Tiina Tammar

1. kooliastme õppetooli juhataja

tiina.tammar@tapagymnaasium.ee

Eva Arusoo

2. kooliastme õppetoolijuhataja

eva.arusoo@tapagymnaasium.ee

Maarja Suvorov

3. kooliastme õppetooli juhataja

maarja.suvorov@tapagymnaasium.ee

Aile Kippar

gümnaasiumiosa õppetooli juhataja

aile.kippar@tapagymnaasium.ee

Sirje Sell

huvijuht

sirje.sell@tapagymnaasium.ee

Liivi Liivak

sekretär

kool@tapagymnaasium.ee

Aime Tops

mittestatsionaarse õppe õppejuht

aime.tops@tapagymnaasium.ee