1
 

Hei, kas sa kooli tahad tulla? Klikka siin!

 

 

« Tagasi

Koolivaheaeg ja distantsõpe

Tere lugupeetud lapsevanemad! Annan edasi mõned mõtted ja mõned infokillud, kuidas Tapa Gümnaasiumis järgnevatel nädalatel õppetöö kulgema hakkab. Järgmine nädal on koolivaheaeg kõikidel õpilastel. Ülejärgmisel nädalal (1. märtsist) tulevad kooli 1.-4. klasside õpilased ja ka nn väikeklasside õpilased, kokku 187 õpilast viieteistkümnest klassikollektiivist. Teised, vanemad õpilased 5.-12. klassini, on suunatud distantsõppele. See suunamine on esialgu küll üheks nädalaks, kuid kui nakatumisnäit vabariigis alla ei lähe, siis võib see periood pikeneda. Huvihariduse kohta tuli täna konkreetne teade, et kõik huvihariduse ringid on järgmiseks kaheks nädalaks ära keelatud, kus on rühmaline tegevus, olenemata vanuseastmest. Tapa vallavalitsus andis teada, et koduõppele saadetud kõikidele õpilastele on ette nähtud toidupakid. Nende valmimise aja teatame täpsemalt.
Täna oli koolis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, mis toimus videovahendusel. Tunnustamist leidsid ka head õppurid, keda oli kokku 140 õpilast. Samuti autasustati täna konkursi "Hea õpilane, hea õpetaja, hea tegu" nominente ja laureaate. Tunnustust said ka kõik õpetajad. Lihtsalt jutu jätkuks, teadmiseks, et eile vaktsineeriti esimese vaktsiinidoosiga TG õpetajaid ja ka teisi töötajaid.
Ilusat Eesti Vabariigi 103. aastapäeva. Olge ja jääge terveks ning loodan väga, et pandeemia lõpuks ka meie riigist taandub. Tänan teid ka selle eest, et oleme suutnud Tapa Gümnaasiumis hästi hakkama saada nii, et pole pidanud suuremat hulka õpilasi koroona pärast koduõppele saatma.
Tervitades,
Elmu Koppelmann
TG direktor