TÖÖPAKKUMINE

Tapa Gümnaasium pakub tööd (töökuulutus avaneb vajutades ametikohale): 

Loodusainete õpetajale

Klassiõpetajale 

Matemaatika õpetajale

 

 

 

 
1
 

Hei, kas sa kooli tahad tulla? Klikka siin!

 

 

« Tagasi

Direktori veerg

Tere ka vaheajanädalal!

 

Varsti on lõppemas vaheajanädal. Eesti Vabariigi valitsus otsustas, et peale vaheaega kohe koole ei avata, vaid avatakse algklassidele alates 03. maist. Ise pean seda otsust targaks otsuseks, kuna Tapa vallas on nakatumise näit väheke kõrgem kui Eestis tervikuna. Aga veel on võimalik, et valitsus teeb muudatusi järgmise nädala jooksul ja loodan, et ka suuremate klasside õpilasi lubatakse varsti kooli. Lisan siia juurde küll kohe, et isiklikult tahan väga, et õpilased ja õpetajad naaseksid ruttu koolipinki. Minu arust on kool ikka siis kool, kui koolimajas on õpilased ja õpetajad kõikide omade tegemistega. Eks me oleme kõik tüdinud oodates, kuid usun, et juba kevadel on võimalus päris suuri vabadusi nautida. 

Esmaspäeval oli esimene riigieksam, mis möödus viperusteta. Eksamil osales 24 mittestatsionaarse osakonna õpilast ja 12 nn päevakooli õpilast. Minu isikliku arvamuse järgi oli võimalik leida nelja teema seast endale meeldiv. Seega arvan, et tulemused olenevad õppurite tööst ja tasemest. 

Teisipäeval oli Tapa koolis koolituse päev, kus oli õpetajatel võimalik kolleegidega suheldes leida erinevaid vastuseid esitatud küsimustele ja teemadele. Osalemine oli aktiivne. Eriliseks tegi selle päeva see, et koolituste läbiviimiseks kasutati erinevaid lähenemisviise - matkad, loengud, arutelud ja zoomikoosolekud. 

Alates järgmisest nädalast võib õues, väikerühmades alustada treeninguid ja muid tegevusi. Seega võib erinevates gruppide treeningvormides, kus on kümme osalejat, alustada sportimist. Loodan, et ilm soosib järgmisel nädalal selliste tegevuste taasalustamist. Ilusat vaheaja lõppu kõigile ja mõnusat nädalavahetust (kuigi ilmateade lubas lörtsi ja vihma).

 

Tervitades,

Elmu Koppelmann

TG direktor