Konsultatsioonid

Konsultatsioonid ja järelevastamised 2016/2017 õppeaastal

Gümnaasiumi ja III kooliastme kirjalike tööde järelevastamised toimuvad eelregistreerimise alusel ettemääratud ajal.

Konsultatsioon ja järelevastamine peavad toimuma erinevatel aegadel.

 

             ÕPETAJA

konsultatsioonid

järelevastamised

ruum

1.   Aaremäe, Heili

kokkuleppel

kokkuleppel

U 301

2.   Allsoo, Eve

kokkuleppel

E 7.-8. t

209

3.   Asuküla, Kristina

T 7.-9. t

kokkuleppel

U 203

4.   Fohs, Sigurd

kokkuleppel

N 6.-7. t

212

5.   Joor, Rita

kokkuleppel

kokkuleppel

 

6.   Kaasik, Anneli

E ja T 8. t

kokkuleppel

U 201

7.   Kallast, Ene

kokkuleppel

kokkuleppel

211

8.   Kasekamp, Eve

T 8.t

kokkuleppel

U 202

9.   Kasekamp, Anna-Liisa

E 8.t

kokkuleppel

U 203

10.  Keskla, Jaak

kokkuleppel

kokkuleppel

001

11.  Kivi, Kai

K 7.-8. t

kokkuleppel

212

12.  Kivisild, Külvi

R 7.t + kokkuleppel

N 7.t + kokkuleppel

306

13.  Kivisild, Madis

K kokkuleppel

kokkuleppel

310 (Me)

14.  Kivisoo, Elle

kokkuleppel

kokkuleppel

203

15.  Klasberg, Siiri

kokkuleppel

kokkuleppel

 

16.  Koitjärv, Lea

kokkuleppel

K 8.t

110

17.  Koppelmann, Eevi

7.b – T 7.t

G-3 – K 7.t

8.b – N 7.t

K 8.t või

kokkuleppel

107

18.  Koppelmann, Elmu

kokkuleppel

kokkuleppel

 

19.  Külmallik, Maia

kokkuleppel

kokkuleppel

204

20.  Lees, Helve

N 7.t

kokkuleppel

207

21.  Lehtsalu, Katri

E 8.t + kokkuleppel

kokkuleppel

304

22.  Liivik, Maren

N 7.t + kokkuleppel

kokkuleppel

 

23.  Luik, Heidi

kokkuleppel

5.kl - K 6.t

303

24.  Maasikrand, Mikk

kokkuleppel

Reg.alusel

 

25.  Murula, Ülle

kokkuleppel

kokkuleppel

U 302

26.  Morgenson, Anneli

T 8.t

Reg. alusel

207

27.  Neps, Mare

kokkuleppel

kokkuleppel

 

28.  Nugisman, Tiina

kokkuleppel

kokkuleppel

307

29.  Oja, Lea

kokkuleppel

kokkuleppel

202

30.  Oja, Ragne

K 9.t

Reg.alusel

U 203

31.  Ojaniit, Taavi

kokkuleppel

kokkuleppel

 

32.  Pipenberg, Sirje

T 6.t

E 7.t

104

33.  Püümann, Rita

N 8.t

kokkuleppel

310 (Me)

34.  Reimets, Sirli

N 7.t

Reg alusel+ kokkuleppel

305

35.  Saluste, Tiiu

N 7.t

kokkuleppel

301

36.  Sell, Sirje

 T – 8.t, N 7.t

kokkuleppel

R 7.-8.t, kokkuleppel

302

37.  Suvorov, Maarja

E 8.t + kokkuleppel

kokkuleppel

301

38.  Truu, Malle

K 6.t

kokkuleppel

105

39.  Urve, Maris

kokkuleppel

kokkuleppel

U 303

40.  Uustalu, Klaire

kokkuleppel

kokkuleppel

205

41.  Vahtramäe, Mare

E 8.t – 9.a,
T 7.t 6.a, 5.b

N 7.t 8.kl

Kokkuleppel ja

reg. alusel (7.-9.kl)

109

42.  Vaikmaa, Peeter

kokkuleppel

kokkuleppel

U 303

43.  Varblane, Villu

kokkuleppel

kokkuleppel

308

44.  Vinter, Allan

kokkuleppel

kokkuleppel

 

45.  Vuntus, Karin

E 8.t

K 8.t + kokkuleppel