Õpetajad

Elmu Koppelmann
Direktor, 
kehaline kasvatus
elmu.koppelmann[ät]tapa.ee
Aile Kippar Õppejuht aile.kippar[ät]tapagymnaasium.ee
Helgi Hilborn Psühholoog helgi.hilborn[ät]tapagymnaasium.ee
Liia Vöörmann-Leissoo Logopeed liia.leissoo[ät]tapagymnaasium.ee
Heili Aaremäe
Algklassid,
väikeklassijuhataja
heili.aaremae[ät]tapagymnaasium.ee
Eve Allsoo
Kunstiõpetus, 
tehnoloogiaõpetus,
5.a klassijuhataja
eve.allsoo[ät]tapagymnaasium.ee
Kadi Vasemägi
Algklassid,
4.c klassijuhataja
kadi.vasemagiät]tapagymnaasium.ee
Kristina Asuküla
Gümnaasiumiastme õppetooli koordinaator, matemaatika,
11. klassijuhataja
kristina.asukyla[ät]tapagymnaasium.ee
Sigurd Fohs Inglise keel sigurd.fohs[ät]tapagymnaasium.ee
Rita Joor Kehaline kasvatus rita.joor[ät]tapagymnaasium.ee
Indrek Jurtšenko Õiguse alused indrek.jurtsenko[ät]tapa.ee
Anneli Kaasik III kooliastme õppetooli koordinaator, inglise keel,
12.kl klassijuhataja
anneli.kaasik[ät]tapagymnaasium.ee
Ene Kallast
Käsitöö, 
9.a klassijuhataja
ene.kallast[ät]tapagymnaasium.ee
Pilvi Kangas
Algklassid, 
2.b klassijuhataja
pilvi.kangas[ät]tapagymnaasium.ee
Eve Kasekamp Geograafia eve.kasekamp[ät]tapagymnaasium.ee
Jaak Keskla Töö- ja tehnoloogiaõpetus jaak.keskla[ät]tapagymnaasium.ee
Kai Kivi Muusikaõpetus, 
8.a klassijuhataja
kai.kivi[ät]tapagymnaasium.ee
Elle Kivisoo
Algklassid,
2.a klassijuhataja
elle.kivisoo[ät]tapagymnaasium.ee
Külvi Kivisild
Inglise keel, majandusõpetus,
10. klassijuhataja
kylvi.kivisild[ät]tapagymnaasium.ee
Madis Kivisild Muusikaajalugu, meediaõpetus, madis.kivisild[ät]tapagymnaasium.ee
Siiri Klasberg
Sotsiaalpedagoog, karjääriõpetus,
6.c klassijuhataja
siiri.klasberg[ät]tapagymnaasium.ee
Lea Koitjärv Ajalugu, ühiskonnaõpetus, 
7.b klassijuhataja
lea.koitjärv[ät]tapagymnaasium.ee
Eevi Koppelmann Matemaatika eevi.koppelmann[ät]tapagymnaasium.ee
Maia Külmallik
Algklassid, 
4.a klassijuhataja
maia.kylmallik[ät]tapagymnaasium.ee
Neeme Külmallik Autoõpetus neeme.kylmallik[ät]mail.ee
Helve Lees
Inimeseõpetus, 
vene keel, muusika
helve.lees[ät]tapagymnaasium.ee
Katri Lehtsalu Eesti keel, kirjandus katri.lehtsalu[ät]tapagymnaasium.ee
Ragne Oja Bioloogia ragne.oja[ät]tapagymnaasium.ee
Heidi Luik Eesti keel, kirjandus, 
8.c klassijuhataja
heidi.luik[ät]tapagymnaasium.ee
Maren Liivik Matemaatika maren.liivik[ät]tapagymnaasium.ee
Mikk Maasikrand Ajalugu, ühiskonnaõpetus mikk.maasikrand[ät]tapagymnaasium.ee
Anneli Morgenson Matemaatika anneli.morgenson[ät]tapagymnaasium.ee
Ülle Murula Füüsika ylle.murula[ät]tapagymnaasium.ee
Mare Neps Kehaline kasvatus mare.neps[ät]tapa.ee
Tiina Nugisman
Inglise keel, vene keel,
7.a klassijuhataja
tiina.nugisman[ät]tapagymnaasium.ee
Lea Oja
II kooliastme õppetooli koordinaator, sekretäriõpe,
1.a klassijuhataja
lea.oja[ät]tapagymnaasium.ee
Taavi Ojaniit Kehaline kasvatus taavi.ojaniit[ät]tapagymnaasium.ee
Sirje Pipenberg
Algklassid, eesti keel 
4.b klassijuhataja
sirje.pipenberg[ät]tapagymnaasium.ee
Rita Püümann Inglise keel, 
6.b klassijuhataja
rita.pyymann[ät]tapagymnaasium.ee
Sirli Reimets
Inglise keel, 
6.a klassijuhataja
sirli.reimets[ät]tapagymnaasium.ee
Riina Ring
Algklassid,
2.c klassijuhataja
riina.ring[ät]tapagymnaasium.ee
Tiiu Saluste
Saksa keel, 
9.b klassijuhataja
tiiu.saluste[ät]mail.ee
Sirje Sell
Eesti keel, kirjandus,
8.b klassijuhataja
sirje.sell[ät]tapagymnaasium.ee
Maarja Suvorov
Vene keel, saksa keel,
loov- ja uurimistööde koordinaator
maarja.suvorov[ät]tapagymnaasium.ee
Erika Tamm
Algklassid, 
3.b klassijuhataja
erika.tamm[ät]tapagymnaasium.ee
Tiina Tammar
I kooliastme õppetooli koordinaator, 
3.a klassijuhataja
tiina.tammar[ät]tapagymnaasium.ee
Malle Truu
Algklassid,
1.b klassijuhataja
malle.truu[ät]tapagymnaasium.ee
Maris Urve Loodusõpetus, bioloogia maris.urve[ät]tapagymnaasium.ee
Klaire Uustalu Eripedagoog, HEV-koordinaator
5.c klassijuhataja
klaire.uustalu[ät]tapagymnaasium.ee
Mare Vahtramäe Matemaatika,
5.b klassijuhataja

mare.vahtramae[ät]tapagymnaasium.ee

Merle Varblane
Algklassid, 
3.c klassijuhataja
merle.varblane[ät]tapa.ee
Villu Varblane Arvutiõpetus, robootika,infojuht villu.varblane[ät]tapa.ee
Allan Vinter Kehaline kasvatus allan.vinter[ät]tapagymnaasium.ee
Karin Vuntus Eesti keel, kirjandus karin.vuntus[ät]tapagymnaasium.ee