Direktsioon

  • Elmu Koppelmann - Tapa Gümnaasiumi direktor (elmu.koppelmann[ät]tapa.ee)
  • Aile Kippar - direktori asetäitja õppetööalal (aile.kippar[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Agnes Jürjo - personalijuht (agnes[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Siiri Klasberg - sotsiaalpedagoog (siiri.klasberg[ät]mail.ee)
  • Klaire Uustalu - HEV-koordinaator (klaire.uustalu[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Silver Siivard - majandusjuhataja  (siiward[ät]hotmail.ee)
  • Külvi Kivisild - andeka lapse õppetoolijuhataja (kylvi.kivisild[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Tiina Tammar - 1. kooliastme õppetoolijuhataja (tiina.tammar[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Lea Oja - 2. kooliastme õppetoolijuhataja (lea.oja[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Anneli Kaasik - 3. kooliastme õppetoolijuht (anneli.kaasik[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Kristina Asuküla - gümnaasiumiosa õppetoolijuhataja (kristina.asukyla[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Sirje Sell - huvijuht (sirje.sell[ät]tapagymnaasium.ee)
  • Villu Varblane - infojuht (villu.varblane[ät]tapa.ee)
  • Liivi Liivak - sekretär (gymnaasium@tapa.ee)